Strona główna | Firma | Oferta | Galeria prac | Kontakt


NOWO¦Ć: STOLIKI SZKLANE - SKLEP + GALERIA

PRODUKUJEMY I SPRZEDAJEMY:
STOŁY SZKLANE, STOLIKI, ŁAWY, PODSTAWY, NOGI SZKLANE I BLATY ZE SZKŁA - ZDOBIONE I RZE¬BIONE

STOLIK SZKLANY MOTYL ORYGINALNA ŁAWA SZKLANA

Na zamówienie projektujemy stoliki, ławy według życzenia klienta - grawerujemy i rzeĽbimy odpowiednie motywy na szklanych blatach , a także szklanych nogach i podstawach. W poniższym linku przedstawiamy kilka wzorów oryginalnych stolików ze szkła: STOLIKI SZKLANE, MOTYLE ZE SZKŁA

Dysponujemy zapleczem technicznym, które pozwala nam na produkcję elementów STOLIKÓW I ŁAW SZKLANYCH (nogi, podstawy, blaty) o różnej wielko¶ci, grubo¶ci szkła (8-19mm) i wykończeniu. Natomiast rozmiar i kształt jest dowolny w szerokim zakresie

ZDOBIONE STOŁY SZKLANE RZE¬BIONE NOGI ZE SZKŁA

Sprzedajemy blaty, stoliki szklane, ławy zdobione i rzeĽbione motywami zaprojektowanymi przez nasze studio lub przesłanymi przez klienta. Zamawiane szklane stoliki i ich grawerowane motywy s± przed wykonaniem projektowane komputerowo i przesyłane mailem do akceptacji i korekty.

Produkujemy blaty, nogi ze szkła nawet przy jednostkowych zamówieniach i przy indywidualnych projektach. Pasuj± idealnie do pomieszczeń z powiewem oryginalno¶ci, stylu art deco, dla dekoratorów i projektantów wnętrz.

Proszę pamiętać, że zdecydowana większo¶ć elementów stolika jest wykonywana ręcznie, w zwi±zku z tym produkty nasze s± unikatami, zazwyczaj niepowtarzalne, wręcz artystyczne i wyróżniaj± się zdecydowanie na tle sklepowych produktów.

Zapraszamy do twórczej współpracy.

BLAT SZKLANY MOTYL UNIKATOWE NOGI SZKLANE

stoliki, motyle ze szkła Oryginalne blaty szklane, wykonywane i rzeĽbione ręcznie, motyle art deco